Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro®

100090
4,99 €(50 € / kg)
Vypredané
5
0  
  • perfektná využiteľnosť
  • podporuje bielkovinovú syntézu
  • lepšia inzulínová odozva
  • najrýchlejšia absorpcia aminokyselín

Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro®

PeptoPro® je hydrolyzovaný kazeín určený pre najrýchlejšiu dodávku aminokyselín do svalov, keď to najviac potrebujú. Tento jedinečný produkt obsahuje predtrávené bielkoviny vo forme di a tri peptidov, čo zaručuje vysokú využiteľnosť a rýchlu absorpciu. Hydrolyzovaný kazeín môže zvýšiť fyzickú výkonnosť, odolnosť a vytrvalosť, zatiaľ čo stimuluje syntézu bielkovín a podporuje regeneráciu. PeptoPro® je unikátny proteín s obsahom 80% bielkovín získaných z kazeínu mliečnej bielkoviny.

Výhody užívania

PeptoPro®  sa vyrába pokročilým procesom hydrolýzy peptidov bielkovín na menšie častice dipeptidy a tripeptidy. Zjednodušene bielkoviny sú predtrávené na ich menšie častice, čo znamená, že sú rýchlo absorbované a transportované do svalov.  Nemusia byť dlho trávené v žalúdku, ako pri iných proteínoch. Bežné kazeínové proteíny sa môžu tráviť až sedem hodín, kým sú úplne strávené a absorbované. PeptoPro® poskytuje okamžitý prísun aminokyselín pre vaše svaly. Užívanie hydrolyzovaného kazeínu je vhodné ako pre silových športovcov a kulturistov, tak aj pre vytrvalostných športovcov a prináša preukázateľné výsledky. PeptoPro® sa môže užívať pred, počas aj po tréningu.

Chuť

Neochutený Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® je bez pridaných farbív a sladidiel. Jeho chuť je horká, kvôli procesu hydrolyzácie, ktorým je vyrábaný. Na ochutenie odporúčame použiť samostatné príchute, ktoré nájdete v našej ponuke. Najviac sa k nemu hodia príchute ako čokoláda, kokos alebo lieskový oriešok.

Kvalita

Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® je certifikovaný a oficiálne dodávaný spoločnosťou DSM. Môžete sa teda spoľahnúť na maximálnu kvalitu pôvodnej suroviny. Produkty Neo Nutrition vyrábame vo vlastných priestoroch, kde dôkladne dodržiavame prísne hygienické normy. Máme prehľad nad celým výrobným procesom od dodania suroviny až po odoslanie produku k vám a vďaka tomu vieme zaručiť, že dostanete skutočne najvyššiu kvalitu.

Dávkovanie

Na podporu regenrácie a rastu svalovej hmoty by mal byť príjem bielkovín na úrovni aspoň 1-1,5g na kilogram telesnej hmotnosti. Základ bielkovinového príjmu je potrebné pokryť klasickou pevnou stravou. Hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® je vhodný na doplnenie bielkovín najmä v období okolo tréningu, keďže ponúka najrýchlejšiu absorpciu bielkovín. Bežná jednorazová dávka predstavuje 35g rozpustených v 3dcl vody a odporúčame ju užívať po tréningu. Pri užívaní PeptoPro® počas a pred tréningom odporúčame zvoliť menšiu dávku (15g), aby ste zbytočne nezaťažili tráviaci trakt, čo by mohlo znížiť výkon pri tréningu. Dávkovanie si môžete prispôsobiť vášmu jedálničku a osobným potrebám.

 

Zloženie: Hydrolyzovaný kazeín, bez prídavných látok, v prášku

Nutričné hodnoty na 100g: Energia: 1543kJ/365kcal, Bielkoviny: 80,5g, Sacharidy: 0,5g, Tuky: 1,5g

Alergény: mliečne bielkoviny, laktóza

Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil.
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách