NeoFlavour práškové ochucovadlo | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

NeoFlavour práškové ochucovadlo

100175
4,99 €(250 € / kg)
Skladom 2-5 ks.
4.444445
4.4 (36)
  • jedinečné ochucovadlo
  • vo forme prášku
  • univerzálne použitie
  • silný účinok
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free

NeoFlavour je unikátne ochucovadlo vo forme prášku. Môžete ho použiť na ochutenie neochutených doplnkov výživy v množstve, ktoré presne vyhovuje vaším predstavám o ideálnej chuti. Toto ochucovadlo ponúka maximálnu flexibilitu, keďže si sami určujete intenzitu príchute. Zmiešaním ponúkaných príchutí si dokonca môžete vytvoriť nové vlastné a unikátne príchute.

Využitie tohto produktu však nie je len v ochucovaní doplnkov výživy. Ochucovadlo NeoFlavour je vhodné aj do diéty a môžete s ním ochutiť všetky potraviny. Ochutí čistý tvaroh, ovsenú kašu alebo čokoľvek iné. NeoFlavour je tepelne stabilné ochucovadlo a preto predstavuje dobrého pomocníka aj pri varení a pečení. Odporúčame vyskúšať najmä prípravu ochutených palaciniek.

NeoFlavour je práškové stolové sladidlo na báze sukralózy, ktoré slúži na ochutenie nápojov a potravín alebo ako prísada do varenia a pečenia. Jedno balenie 20g ochutí približne 3 až 4kg suroviny v závislosti od požadovanej intenzity ochutenia. Odporúčame dávkovať maximálne 7g ochucovadla na 1kg suroviny. Sladidlo nemá žiadnu kalorickú hodnotu.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím.

Zloženie: aróma, sladidlo sukralóza, v prášku

Hodnotenia
4,4
4.4
Celkom hodnotilo 36 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
D
dehercegova
4
 
20.10.2021
Užitočné?
S
Swerph
5
 
26.07.2021

Dost fajn ;-)

Užitočné?
P
pepev26
5
 
17.05.2021

Ochucovadlo je super len sa mi zdá cena oproti tabletam ktoré ste mali v ponuke vysoká

Reakcia: Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s NeoFlavour spokojný. Cena je vyššia, pretože je to väčšie balenie. V porovnaní s tabletami ochutí omnoho viac suroviny. Ocucovadlo je silné (veľmi koncentrované).
Užitočné?
V
veronika.zrubakova
5
 
02.05.2021

Sladke

Užitočné?
T
treborrv1
5
 
15.04.2021
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách