O nás | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

O nás

Pomôžeme vám dosiahnuť vaše fitness ciele

Vieme, aké nepríjemné to je, keď nezapnete svoje obľúbené nohavice. Alebo keď si v posilňovni pripadáte malý. Vždy zamrzí, keď vám zdravotné problémy nedovolia dať zo seba maximum. Našim cieľom je pomôcť vám cítiť sa dobre a byť fit.

Vyrábame doplnky výživy a potraviny, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vysnívanú postavu, športové výkony a zdravie.

Robíme to podľa zlatého pravidla - správaj sa k iným tak, ako by si chcel, aby sa oni správali k tebe. Preto sú naše produkty založené na vedeckom výskume a skutočne fungujú. Ponúkame ich bez klamlivého marketingu a s dobrým pomerom ceny a výkonu.

Samotné doplnky výživy za nikoho neschudli alebo nenabrali svaly. Preto vám okrem predaja našich produktov vieme odborne poradiť aj s tréningom a stravou a nasmerovať vás správnym smerom.

Chceme vytvárať komunitu pre ľudí, ktorým na sebe záleží a chcú si splniť svoje fitness ciele.

Produkty Neo Nutrition pomohli už viac ako 25 000 zákazníkom. Máme vlastnú výrobu a všetky produkty skúšame najprv na sebe. Vďaka tomu vždy dostanete overenú kvalitu.

Neo Nutrition logo

Náš príbeh

Začiatky (2010 - 2012)

Volám sa Tomáš Šimko, som zakladateľ Neo Nutrition a toto je náš príbeh. Všetko to vzniklo, keď som začal na strednej škole cvičiť. Bol som chudý 50kg študent a chcel som nabrať svaly, aby som bol silnejší a vyzeral lepšie. Na drahé doplnky výživy z reklamy som nemal peniaze.

Našiel som jednu zahraničnú firmu, ktorá mala dobré ceny a ponúkala čisté suroviny. Viacerí sme sa poskladali na poštovné a doplnky sme si objednali. Produkty boli dobré, ale na Slovensku ich nikto nepoznal. Preto som oslovil majiteľa, či nerozmýšľal aj o pobočke u nás. Navrhol, že mi tovar môže predať so zľavou a ja by som ho ponúkal slovenským zákazníkom.

Presvedčil som spoločníka, rodičia mi požičali peniaze a spustili sme predaj. Náš prvý sklad bol doma u rodičov. Na fotkách je väčšia dodávka tovaru v obývačke. Objednávky som najprv vybavoval sám, keď som sa poobede vrátil zo školy. Po nástupe na VŠ mi s tým pomáhali rodičia, za čo im veľmi ďakujem. Bez nich by sa to nepodarilo.

Prvý sklad Neo Nutrition

Vznik vlastnej značky (2013 - 2015)

Dodávateľ nám postupom času znižoval zľavy a ani predaje neboli podľa jeho predstáv. To viedlo k vypovedaniu zmluvy o obchodnom zastúpení. Mali sme 3 mesiace výpovednej lehoty na to, aby sme vymysleli, čo ďalej.

Rozhodli sme sa vytvoriť vlastnú značku, ktorá ponúkne presne to, čo na trhu chýbalo - vysokú kvalitu za dobrú cenu. Naučili sme sa veľa o materiáloch, výrobe, hygiene a podobne. Po mesiacoch príprav sme spustili predaj doplnkov výživy nu3tion.

Prvé produkty značky nu3tion

Rozširovanie a sťahovanie (2015 - 2018)

Všetko sme museli rozbehnúť veľmi rýchlo a preto niektoré veci neboli úplne vyjasnené. Z toho vznikli nezhody, ktoré nakoniec vyústili do zmeny v spolumajiteľoch firmy. Stále sme sa však rozvíjali, pridávali nové produkty a vylepšovali web. Presťahovali sme sa do nových priestorov, aby sme stíhali vyrábať.

Stará prevádzka Neo Nutrition Nová prevádzka Neo Nutrition

Sklad Neo Nutrition

Zmena nu3tion na Neo Nutrition (2019)

Názov nu3tion na prvý pohľad pôsobí šikovne. Ukázalo sa však, že je ľahké pomýliť sa pri písaní nu3tion a keď vyslovíme “nutrišn”, tak málokomu napadne, že je v slove číslovka. Navyše v zahraničí tento názov vôbec nefunguje.

Okrem toho sme od zmeny spolumajiteľov nemali slovenskú internetovú doménu a veľa ľudí automaticky zadáva .sk.

Po dlhom zvažovaní sme sa rozhodli značku zmeniť na Neo Nutrition. Spolu s názvom sme zmenili aj obaly a dizajn webu. Časť názvu Neo pochádza z mojej prezývky a je aj v oficiálnom názve spoločnosti (Neo Group). Viac o zmene tu.

Nový dizajn Neo Nutrition

Náš tím

Zloženie tímu sa mení v čase. Tak tu je aspoň fotka z kancelárie. Môžete vidieť s kým komunikujete :)

Tím Neo Nutrition

Zostaňte v kontakte

Facebook Instagram YouTube
Dostávajte info o novinkách a zľavách