Kreatín monohydrát | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Kreatín monohydrát

100145
16,99 €(42 € / kg)19,99 € 15%
Skladom > 5 ks.
Môže byť doručené štvrtok (25. júl)
4.84058
4.8 (69)
  • zvyšuje energetické zásoby
  • podporuje rast svalov
  • zvyšuje výkon a silu
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free

Kreatín monohydrát

Kreatín monohydrát patrí spolu so srvátkovým proteínom k najpredávanejším výživovým doplnkom. Jeho účinnosť je preverená množstvom vedeckých štúdií a rokmi praktických skúseností. Kreatín sa prirodzene vytvára v ľudskom tele a nájdete ho aj v červenom mäse a rybách. V tele kreatín ukladá vysokoenergetické fosfátové skupiny v podobe kreatínfosfátu. Vytvára sa z neho ATP (adenozíntrifosfát), ktorý je zdrojom energie pre akúkoľvek telesnú aktivitu. Pre športovcov je vhodné na zlepšenie výkonu doplniť kreatín vo forme výživového doplnku. Značka Neo Nutrition ponúka kvalitný kreatín monohydrát s vysokou čistotou za najlepšiu cenu na trhu.

Výhody užívania

Žiadny výživový doplnok zlepšujúci výkon nebol podrobený takému množstvu výskumov ako práve kreatín monohydrát. Jeho funkčnosť a pozitívny vplyv na rast svalovej hmoty, zvyšovanie sily a zlepšovanie výkonu sú overené. Bolo preukázané, že kreatín podporuje úroveň explozívnej energie, čo ho robí ideálnym pre kulturistov, šprintérov a akékoľvek športy s vysokou intenzitou. Nedávny výskum poukazuje na to, že kreatín môže zlepšovať aj vytrvalostný výkon a dokonca aj mentálne schopnosti.

Kvalita

Kreatín monohydrát Neo Nutrition patrí k tým najkvalitnejším kreatínom na trhu. Laboratórnym rozborom bola potvrdená jeho čistota 99,9%. Produkt balíme vo vlastných priestoroch a zaručujeme tak jeho vysokú kvalitu a čistotu. Je našou prioritou, aby ste dostali len tie najkvalitnejšie produkty. Kreatín monohydrát neobsahuje žiadne chemické prídavné látky a éčka.

V minulosti sa odporúčalo používať takzvanú nasycovaciu fázu. Zistilo sa však, že kreatín monohydrát funguje rovnako dobre aj bez nej. Odporúčame teda užívať 5g denne, ktoré rozpustíte v nápoji. Kreatín môžete užívať kedykoľvek v priebehu dňa. Môžete napríklad v tréningový deň užiť 5g pred tréningom alebo 5g v potréningovom nápoji. V netréningový deň zas 5g ráno. Pre lepšie využitie kreatínu ho môžete užívať spolu s glukózou. Samotný kreatín nemá žiadnu chuť.

Výživový doplnok

Zloženie: Kreatín monohydrát, bez prídavných látok, v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 5g (1,5 x 5ml). Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Účinné látky na dávku
Výživová zložkaDávka 5000 mg (5g) RI*
Creatine / Kreatín / Kreatin 5000 mg -
*RI - Reference intake of an average adult (8400 kJ / 2000 kcal) / Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal) / Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).
Hodnotenia
4,8
4.8
Hodnotilo 69 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
I
Igor Števík
5
 
12.02.2024
Užitočné?
J
Jasdfree
5
 
02.01.2024
Užitočné?
I
Ivan Piroš
5
 
28.11.2023

Velmi chutné

Užitočné?
O
oliver.pribicko002
5
 
17.10.2023
Užitočné?
V
Veronikanemcekova96
5
 
05.07.2023
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách