Návody a zľavy | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Návody a zľavy

Nový zákazník?

Vitajte na nu3tion.com. Sme slovenský výrobca a predajca športovej a zdravej výživy. Už ste možno o nás počuli vďaka našej širokej ponuke kvalitných produktov za výborné ceny alebo nášmu super pro-zákazníckemu servisu. Na spokojnosti našich zákazníkov nám veľmi záleží a veríme, že aj vás o tom presvedčíme.

Zľava na prvú objednávku

Presvedčte sa sami o našich kvalitách. Na prvú objednávku vám navyše ponúkame zľavu vo výške 10%. Stačí, ak sa prihlásite na odber newslettera (novinky, špeciálne akcie len pre odberateľov, dôležité informácie a žiadny spam) nižšie.

---formular tu bude---

Neviete, aký produkt potrebujete? Začnite tu

Výber vhodného produktu záleží predovšetkým od vašich cieľov, fyzickej aktivity a stravy. Nižšie vám ponúkame naše odporúčania pre základne ciele. Ak by ste sa potrebovali poradiť podrobnejšie, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám odborne a zadarmo poradíme.

Chcem nabrať svaly
Chcem schudnúť tuk
Bolia ma kĺby

Chcem nabrať svaly

Našim najpredávanejším produktom je Srvátkový proteín WPC80 instant a jeho verzia bez instantizácie (horšia rozpustnosť a vyššia penivosť, no lepšia cena). Pri budovaní svalov je proteín skvelou možnosťou ako dosiahnuť potrebný príjem bielkovín na regeneráciu svalov a ich rast. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje srvátkový proteín, môžete si vybrať niektorú z mnohých alternatív. V ponuke máme napríklad Ryžový proteín, Sójový proteín alebo aj Hrachový proteín.

Ak ťažko priberáte, aj keď zjete všetko, čo vidíte, pomôže vám Gainer alebo Gainer GOLD. Tieto produkty okrem zmesi proteínov obsahujú aj rôzne zdroje sacharidov, čo zaručuje stály prísun energie a živín. Jednoducho tak dosiahnete kalorický príjem potrebný na vybudovanie svalovej hmoty. Pokiaľ priberáte ľahko, tak s gainerom môžete rýchlo nabrať tuk, je potrebné sledovať celkový príjem kalórií.

Pri naberaní svalovej hmoty je populárnym doplnkom Kreatín monohydrát. Používa sa už dlhé roky a množstvo vedeckých štúdií potvrdilo jeho účinnosť. Môže nielen podporiť rast svalov, zvýšenie sily ale aj mentálnu výkonnosť. Ak neprijímate dostatok vitamínov a minerálov je vhodné ich doplniť. Pomôže vám s tým napríklad náš produkt Multivitamin a multiminerál.


Chcem schudnúť tuk

Aby ste chudli, musíte byť v kalorickom deficite (vydať kalórií viac, než prijmete). Tento deficit dosiahnete úpravou stravy. Telo sa však môže brániť a začať sa zbavovať "nepotrebných" svalov, ktoré požadujú veľa energie. Na zachovanie svalovej hmoty treba prijať dostatočné množstvo bielkovín. Príjem vhodne doplní proteín, ako napríklad Srvátkový proteín WPC80 instant alebo proteín s nižším obsahom sacharidov a tukov CFM proteín izolát WPI90. V ponuke máme aj špičkový Srvátkový proteín izolát 97% instant, ktorý sa môže pochváliť takmer nulovým obsahom tukov a sacharidov.

Veľmi obľúbeným produktom v období diéty sú BCAA aminokyseliny instant. Pomôžu telu dodať potrebné vetvené aminokyseliny a v ochutenej verzii tiež môžu nahradiť sladené nápoje, keďže sú úplne bez cukru. Na podporu metabolizmu a spaľovania tukov je dobré zaradiť spaľovače a stimulanty. Populárne sú hlavne L-Carnitine Pure, Extrakt zo zeleného čaju a Kofeín vo forme tabliet. Tieto vám dodajú energiu a pomôžu zbaviť sa prebytočného tuku.

Počas chudnutia sa môže stať, že obmedzením stravy neprijímate dostatok vitamínov, minerálov a vlákniny. Ak je to váš prípad, môžete ich doplniť pomocou našich produktov. Odporúčame predovšetkým Multivitamin a multiminerál a vlákninu Psyllium.


Bolia ma kĺby

Pri náročných tréningoch alebo často aj s vekom sa môžu objaviť problémy s kĺbmi. Ak ich už máte, odporúčame využívať aspoň jedno balenie nášho produktu Flex GOLD. Dôležité je kĺbovú výživu užívať pravidelne každý deň až kým nespotrebujete celé balenie. Ako prevenciu môžete zaradiť kvalitný Hydrolyzovaný kolagén z ponuky nu3tion.com.

Dostávajte info o novinkách a zľavách