Extrakt zo zeleného čaju | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Extrakt zo zeleného čaju

100403
7,99 €(80 € / kg)9,99 € 20%

Upozornite ma, keď produkt bude skladom.

Vypredané
Môže byť doručené utorok (28. máj)
3.94737
3.9 (19)
  • silný antioxidant
  • dodáva energiu
  • môže pomôcť pri chudnutí
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free
Mohlo by vás zaujímať

Extrakt zo zeleného čaju

Extrakt zo zeleného čaju od Neo Nutrition je vysoko kvalitný antioxidant, ktorý môže pomôcť zrýchliť metabolizmus, zvýšiť využitie kalórií a tukov a zníziť hladinu cholesterolu. Tento silný antioxidant a spaľovač tuku obsahuje veľké množstvo prírodných aktívnych látok, polyfenoly, katechíny a epigallocatechin gallát (EGCG).

Výhody užívania

Zelený čaj je prírodný a vysoko účinný antioxidant z listov z rastliny Camellia sinensis. Používa sa v čínskej bylinnej medicíne po tisíce rokov na podporu celkového zdravia a pohody. V poslednej dobe sa stal veľmi populárnym aj medzi športovcami kvôli jeho antioxidačným vlastnostiam a schopnosti zvýšiť spaľovanie tukov a hladinu energie. Extrakt zo zeleného čaju je bohatý na polyfenoly a najmä na EGCG, ktorý je zodpovedný za väčšinu zdraviu prospešných vlastností.

EGCG je najúčinnejší zo štyroch prirodzene sa vyskytujúcich katechínov zeleného čaju. Má silné antioxidačné vlastnosti a prispieva k boju proti oxidačnému stresu spôsobenému voľnými radikálmi, ktoré vznikajú ako vedľajší produkt intenzívneho tréningu. EGCG tiež pracuje spoločne s kofeínom obsiahnutom v zelenom čaji a prispieva k lepšiemu využitiu kalórií a tukov. Znižuje schopnosť tela ukladať prebytočné sacharidy ako tuk. Okrem toho vedecké štúdie ukazujú, že EGCG je podstatne viac účinnejší ako vitamíny A , C a E.

Kvalita

Extrakt zo zeleného čaju od Neo Nutrition je 100% čistý a bez umelých farbív, konzervačných látok, éčok a aditív. Rovnako ako u všetkých našich produktov pochádza od certifikovaného a overeného dodávateľa. Môžete mať teda kompletnú dôveru v kvalitu našich výrobkov. Kontrolujeme a vyrábame všetky produkty vo vlastnej prevádzke, čo nám umožňuje znížiť náklady a zaistiť dohľad nad kvalitou výrobku od začiatku výrobného procesu až po jeho odoslanie k vám.

Odporúčaná denná dávka predstavuje 300mg. Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite. Prášok tiež môžete zaliať horúcou vodou ako čaj.

Výživový doplnok

Zloženie: Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) s obsahom polyfenolov 60%, v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 300mg (0,5 x 1ml). Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Účinné látky na dávku
Výživová zložkaDávka 300 mg (0,3g) RI*
Extract / Extrakt Camellia sinensis 300 mg -
*RI - Reference intake of an average adult (8400 kJ / 2000 kcal) / Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal) / Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).
Hodnotenia
3,9
3.9
Hodnotilo 19 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
N
nina.revicka1
5
 
27.02.2023

Tento produkt užívam každé ráno už roky. Zalievam cca 1/4 čl čaju horúcou vodou do polovice hrnčeka, doplním studenou a osladím medom. Mám lepšiu imunitu a držím si optimálnu váhu jednoduchšie, trávenie funguje lepšie. Pripisujem to sčasti aj čaju. Užívam aj probiotiká a vitamíny, ale pripisujem to do značnej miery práve tomuto čaju.

Užitočné?
D
dtrajtelova
4
 
03.03.2022
Užitočné?
T
tauferova1
4
 
26.01.2022
Užitočné?
S
studnicka.eva
5
 
01.11.2021

Objednávka prišla vo veľmi krátkom čase a v poriadku.
Zatiaľ len začíname s užívaním,,,

Užitočné?
U
uhlar.romanpp
4
 
27.09.2021
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách