Imuneo Betaglukán | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Imuneo Betaglukán

100683
29,99 €(75 € / kg)49,99 € 40%
Skladom 2-5 ks.
4.5
4.5 (2)
 • prírodné betaglukány
 • probiotiká - laktobacily
 • vitamíny B, C, D a E
 • prebiotická vláknina
 • 400g vydrží 66 dní
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
GMO free

Prírodná podpora zdravia

Možno to poznáte... Mali ste pocit, že niečo na vás lezie, tak ste radšej preventívne skočili do lekárne po doplnky. Odporučili vám betaglukán, vitamíny a ktovie čo ešte na podporu imunity. Zaplatili ste 70, možno až 150 €.

Nedalo by sa to vyriešiť lepšie?

Ale áno. Z pohodlia domova si objednáte Imuneo a dostanete všetko v jednom balení. Betaglukány, probiotiká spolu s prebiotickou vlákninou a dennú dávku vitamínov B, C, D a E.

Navyše Imuneo ani nevyprázdni vašu peňaženku. Vzhľadom na obsah účinných látok má najvýhodnejšiu cenu na trhu.

Betaglukány

O pozitívnych účinkoch betaglukánov na imunitu ste už určite počuli. Práve preto tvoria základnú zložku produktu Imuneo. Okrem toho betaglukány prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi.

Čistý podiel betaglukánov je 33%, čo z 3 gramov predstavuje 1000 mg účinnej látky. Keby sme to porovnali s obsahom drahých betaglukánových kapsúl, zistili by sme, že často obsahujú len 100 až 300 mg.

Tieto betaglukány sa získavajú z toho najkvalitnejšieho ovsa, vďaka čomu sú 100% prírodné. Okrem aktívnych betaglukánov sú aj výborným zdrojom vlákniny a všetkých esenciálnych aminokyselín.

IMUNEO

Probiotiká - laktobacily

Laktobacily sú mikroorganizmy, ktoré udržiavajú rovnováhu črevnej mikroflóry a pomáhajú pri trávení potravy. Sú dôležiťou súčasťou imunitného a tráviaceho systému.

Imuneo obsahuje probiotickú zložku - baktérie mliečneho kvasenia Bacillus coagulans v množstve minimálne 200 miliónov (2x108) jednotiek.

Toto množstvo je zámerne nižšie, než nájdete v čistých probiotických doplnkoch výživy. Môžete tak Imuneo užívať preventívne na podporu trávenia a imunity dlhodobo bez akýchkoľvek problémov.

Ak vám to odporučí lekár pri zdravotných problémoch alebo pri užívaní antibiotík, môžete Imuneo kombinovať aj s inými probiotikami.

Prebiotická vláknina

Aby trávenie fungovalo správne a aby sa prospešné probiotické baktérie mohli rozmnožovať, potrebujú potravu. Tú tvoria prebiotiká - vláknina, ktorá je pre ľudí nestráviteľná.

Vláknina tak pomáha probiotikám prosperovať. Tiež má pozitívny vplyv na funkciu čriev a pravidelnosť vyprázdňovania.

V Imuneo nájdete vlákninu z dvoch zdrojov. Jedna časť je z ovsa, rovnako ako betaglukány a druhú časť tvorí inulín (vláknina z čakanky). Vďaka inulínu má produkt príjemnú chuť, keďže sa používa aj ako sladidlo.

Imuneo ovsené betaglukány

Vitamíny

V takomto produkte samozrejme nemôžu chýbať vitamíny. Každá dávka Imuneo vám zaručí 100% odporúčaného denného príjmu vitamínov B, C, D a E.

 • Vitamín B1
 • Vitamín B2
 • Vitamín B3
 • Vitamín B6
 • Vitamin B5
 • Vitamín B7 (D-Biotin)
 • Vitamín B9
 • Vitamín B12
 • Vitamín C
 • Vitamín D
 • Vitamín E

Podporte svoje zdravie

Kúpte si Imuneo a podporíte svoje zdravie dávkou betaglukánov, probiotík, vlákniny a vitamínov. Jedna dávka predstavuje 6g, takže vám 400g balenie vydrží až 66 dní. Kilové balenie vystačí na 166 dávok, čo je skoro pol roka. Za uvedenú cenu je to najvýhodnejšia ponuka.

Okrem peňazí vám Imuneo ušetrí aj čas. Nebudete musieť dávkovať množstvo rôznych doplnkov výživy. Všetko dostanete v jednom výhodnom balení.

Imuneo charakterizuje kvalitné zloženie s vysokými účinnými dávkami, ľahká rozpustnosť, vysoká využiteľnosť a dobrá stráviteľnosť.

Imuneo vitamíny

P.S: Pri všetkých komplexných produktoch PRO ponúkame vrátenie peňazí do 30 dní od zakúpenia. Ak sa vám Imuneo neosvedčí, pošlite nám ho späť a my vám vrátime peniaze formou poukážky na nákup. Táto možnosť platí len vtedy, ak nebolo spotrebované neprimerané množstvo.

Odporúčanú dávku doplnku Imuneo (6g) rozmiešajte v mlieku, ovocnej šťave, vode alebo inom nápoji a vypite. Najlepšie je produkt užívať pravidelne dlhodobo a každý deň v rovnaký čas (napríklad pred raňajkami kvôli lepšiemu využitiu vitamínov D a E, ktoré sa rozpúšťajú v tukoch).

Výživový doplnok

Zloženie: Ovsené betaglukány, inulín (vláknina z Čakanky obyčajnej - Cichorium intybus), VitaMix zmes (kyselina L-askorbová, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, DL-alfa-tokoferylacetát, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina listová, D-biotín, kyanokobalamín, cholekalciferol), probiotiká Bacillus Coagulans, aróma, sladidlo glykozidy steviolu, v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 6g (2,5 x 5ml). Dávku rozmiešajte v nápoji a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Účinné látky na dávku (6g)
Výživová zložkaDávka 6000 mg (6g) RI*
Betaglucans / Betaglukány / Betaglukany 3000 mg -
Inuline / Inulín / Inulin 2730 mg -
Bacillus Coagulans 200 million CFU -
Vitamín D / Vitamín D 5 µg 100 %
Vitamin E / Vitamín E 12 mg 100 %
Vitamin C / Vitamín C 80 mg 100 %
Vitamin B1 / Vitamín B1 1,1 mg 100 %
Vitamin B2 / Vitamín B2 1,4 mg 100 %
Vitamin B3 / Vitamín B3 16 mg 100 %
Vitamin B5 / Vitamín B5 6 mg 100 %
Vitamín B6 / Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B7 (D-Biotin) / Vitamín B7 50 µg 100 %
Vitamín B9 / Vitamín B9 200 µg 100 %
Vitamin B12 / Vitamín B12 2,5 µg 100 %
*RI - Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
O
ohlive.ohlive1
4
 
07.10.2021
Užitočné?
F
fericek.pipicek1
5
 
01.06.2021
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách