NeoFlavour práškové ochucovadlo | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

NeoFlavour práškové ochucovadlo

100175
4,99 €(250 € / kg)
Skladom > 5 ks.
Môže byť doručené utorok (28. máj)
4.472725
4.5 (55)
  • jedinečné ochucovadlo
  • vo forme prášku
  • univerzálne použitie
  • silný účinok
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free

NeoFlavour je unikátne ochucovadlo vo forme prášku. Môžete ho použiť na ochutenie neochutených doplnkov výživy v množstve, ktoré presne vyhovuje vaším predstavám o ideálnej chuti. Toto ochucovadlo ponúka maximálnu flexibilitu, keďže si sami určujete intenzitu príchute. Zmiešaním ponúkaných príchutí si dokonca môžete vytvoriť nové vlastné a unikátne príchute.

Využitie tohto produktu však nie je len v ochucovaní doplnkov výživy. Ochucovadlo NeoFlavour je vhodné aj do diéty a môžete s ním ochutiť všetky potraviny. Ochutí čistý tvaroh, ovsenú kašu alebo čokoľvek iné. NeoFlavour je tepelne stabilné ochucovadlo a preto predstavuje dobrého pomocníka aj pri varení a pečení. Odporúčame vyskúšať najmä prípravu ochutených palaciniek.

NeoFlavour je práškové stolové sladidlo na báze sukralózy, ktoré slúži na ochutenie nápojov a potravín alebo ako prísada do varenia a pečenia. Jedno balenie 20g ochutí približne 3 až 4kg suroviny v závislosti od požadovanej intenzity ochutenia. Odporúčame dávkovať maximálne 7g ochucovadla na 1kg suroviny. Sladidlo nemá žiadnu kalorickú hodnotu.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu, mimo dosahu detí, mimo priameho slnečného žiarenia a pri teplotách 4-25°C. Nevystavujte mrazu. Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nesprávnym použitím.

Zloženie: aróma, sladidlo sukralóza, v prášku

Hodnotenia
4,5
4.5
Hodnotilo 55 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
1
13alexandersosa02
5
 
14.03.2024

topka

Užitočné?
S
syko
5
 
06.03.2024

Praktická a o niečo zdravšia alternatíva dochutenia jedál ktorá sa hodí pre sladké pokrmy. Výrazná chuť, stačí malé množstvo čo je veľký rozdiel oproti iným značkám.

Užitočné?
V
VicFie
4
 
24.09.2023
Užitočné?
M
mato.masiar
3
 
19.06.2023
Užitočné?
C
cyro
5
 
16.06.2023

Dobrý deň.
NeoFlavour práškové ochucovadlá s dobré. Rozhodne lepšie ako som čakal. Zvlášť jahoda je úplná bomba.

Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách