Predtréningovka NeoPower | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Predtréningovka NeoPower

100495
24,99 €(75 € / kg)
Skladom > 5 ks.
Môže byť doručené štvrtok (25. júl)
4.61905
4.6 (63)
  • dodá chuť do cvičenia
  • zvýši vytrvalosť
  • zvýši silové výkony
  • výborne chutí
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
GMO free
Mohlo by vás zaujímať

Čo je NeoPower?

NeoPower je komplexná predtréningovka s 9 účinnými látkami, ktoré spoločne dodajú chuť a energiu do tréningu a zároveň aj maximálne prekrvenie (pumpu). Na jej vývoji sme s tímom športovcov a odborníkov pracovali viac ako 15 mesiacov a myslíme, že to stálo za to. Výsledkom našej práce je zmes, ktorá vám pomôže dostať zo seba na tréningu maximum. Vďaka intenzívnejším tréningom môžete rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele, či už ide o naberanie svalovej hmoty, chudnutie alebo silové výkony.

Pre koho je predtréningovka NeoPower?

Zažili ste už dni, kedy sa vám nechce ani vyliezť z postele a pritom vás čaká tréning? Ak áno, tak je práve pre vás. NeoPower je pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoje tréningové limity ale chýba im chuť, energia alebo sústredenosť. S týmto vám naša predtréningovka pomôže. Budete s ňou môcť trénovať dlhšie a tvrdšie. Má len jednu chybu, neodcvičí tréningy za vás :)

Ako chutí?

Pri vývoji NeoPower sme si okrem maximálnej funkčnosti dali záležať aj na chuti. Príchuť Juicy Apple je naozaj ako sladké šťavnaté jablko. Vôbec sa nebudete musieť premáhať a neomrzí vás ani po dlhšom užívaní.

Aké je zloženie NeoPower?

Na zložení sme vôbec nešetrili. Použili sme tie najkvalitnejšie suroviny v optimálnych dávkach pre maximálnu efektívnosť predtréningovky. Jednotlivé zložky sú zvolené tak, aby pôsobili synergicky a znásobili svoj účinok. Oproti iným značkám sa neskrývame za patentované zmesi a formulky, pri ktorých neviete reálne zloženie. Všetky zložky NeoPower sú transparentne zverejnené.

Predtréningovka Neo Power neobsahuje sacharidy, cukry a ani kreatín. Môžete ju používať v diéte pri chudnutí a aj pri naberaní svalovej hmoty. Jedna dávka (16,8g) obsahuje:

Veľmi málo predtréningových stimulantov obsahuje viac ako 3g Beta-Alanínu v jednej dávke. Práve 3,2g je však dávka, ktorá bola použitá vo vedeckých štúdiách dokazujúcich jeho účinnosť. Beta-Alanín môže pomôcť zvýšiť svalovú vytrvalosť a znižovať únavu. Vďaka tomu môžete trénovať intenzívnejšie. Pri takejto dávke sa pravdepodobne objaví pocit mravčenia (parestézia). Ide o neškodný vedľajší účinok, ktorý po čase zmizne.
AAKG nájdete takmer v každej predtréningovke. Len málo z nich však má 3g na dávku. AAKG je označovaný za pokročilejšiu formu L-Arginínu. Je to populárny doplnok používaný na zvýšenie hladiny oxidu dusnatého (NO) a lepšie prekrvenie. Pomôcť tiež môže pri zvyšovaní sily.
L-Citrulín je pomerne drahá aminokyselina, preto ho často nájdete len v malých dávkach. Predstavuje však veľmi účinný suplement, ktorý môže znižovať únavu a naopak zvyšovať tréningovú kapacitu. Užívanie L-Citrulínu môže tiež znížiť bolestivosť svalov po tréningu. Známy je predovšetkým pre svoju schopnosť zvýšiť koncentráciu arginínu v plazme a tiež zlepšiť prekrvenie a hladinu NO (oxidu dusnatého).
Výskum Betaínu ukazuje, že táto látka má svoje miesto v predtréningových stimulantoch. Pre športovcov môže zlepšiť okysličenie svalov a zvýšiť tréningové zaťaženie. Vedecké štúdie naznačujú pozitívny vplyv Betaínu na zvýšenie hodnôt IGF-1 (Inzulínu-podobný rastový faktor 1), APOA1 (Apolipoproteín A1) a tiež zníženie hladiny kortizolu. Betaín prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu.
L-Arginín je aminokyselina, ktorá priamo vytvára oxid dusnatý (NO) a preto sa teší veľkej obľube medzi športovcami. Užívanie L-Arginínu môže pomôcť zlepšiť prekrvenie, zvýšiť hladinu NO a arginínu v plazme. Vedecké štúdie prezentujú zvýšené vylučovanie inzulínu a vyššiu inzulínovú senzitivitu. Pri ľudoch s porušenou glukózovou toleranciou (IGT) bola zaznamenaná redukcia tuku a nárast čistej svalovej hmoty.
Taurín často nájdete v energy drinkoch. Pre športovcov má význam ako energizér, ktorý môže pomôcť zlepšiť sústredenosť a dodať energiu. Okrem toho štúdie ukazujú aj pozitívny vplyv na prekrvenie. Taurín môže pôsobiť podobne ako kreatín, čím umožní svalovým bunkám udržať viac vody a vďaka tomu prijať väčšie množstvo nutrientov.
Rhodiola Rosea (Rozchodnica ružová) je silný adaptogén, ktorý môže významne znižovať únavu a pocit vyčerpania. Dôsledkom týchto účinkov je lepšia sústredenosť, vyšší pocit subjektívnej pohody a aj redukcia stresu. Okrem toho môže extrakt Rhodiola Rosea znižovať poškodenie svalov po tréningu prostredníctvom redukcie hladiny kreatinkinázy.
L-Tyrozín je aminokyselina, z ktorej sa v tele vyrába noradrenalín a dopamín. Suplementácia tejto aminokyseliny môže mať antistresové účinky pre akútne stresory, ktoré zvyčajne vyčerpajú noradrenalín (napr. tréning). To môže mať pozitívny vplyv na pocit subjektívnej pohody a sústredenosť.
Kofeín je asi najznámejší stimulant. Nájdete ho v káve, čaji, energy drinkoch alebo tabletách. Predstavuje silný stimulant, čo sa dá využiť aj v športe. Konkrétne môže pomôcť zvýšiť anaeróbnu kapacitu, silový výkon a celkovo objem tréningu. Okrem toho môže pôsobiť aj na psychiku a to zvýšením bdelosti, skrátením reakčného času a redukciou pocitov únavy a vyčerpania. Pravidelným užívaním kofeínu sa jeho krátkodobý stimulačný účinok znižuje. Odporúčame preto pre zachovanie efektu kofeín cyklovať (môžete využívať jedno balenie s kofeínom a potom zmeniť na verziu bez kofeínu).

Čo si o predtréningovke myslia športovci?

Tomáš Grib, kulturista

Keď ma oslovili s ponukou vyskúšať novú predtréningovku od Neo Nutrition, veľmi som sa potešil, že táto značka prišla s niečim novým. Niečim novým pre širšiu verejnosť, pretože dnešná doba si zakladá nielen na kvalite ale aj na chuti. Táto nová predtréningová pumpa ma milo prekvapila nielen svojou chuťou ale aj účinkom a nabudením na tréning. Pocit miernej svrbivosti bol príjemným nakopávačom a znakom toho, že "pumpa zaberá". Po prečítaní zloženia som prišiel na to, že táto pumpa nie je žiadna prehnaná vec, po ktorej človek v noci bude v chladničke v dôsledku toho, že nebude môcť spať. Svojimi nutričnými hodnotami to je vyvážený doplnok, ktorý možno využívať aj vo fáze redukcie hmotnosti, nakoľko je bez cukru. Firma Neo Nutrition, ktorá ma opäť nesklamala v kvalite a potešila novou chuťou ukázala, že zase napreduje. Verím, že si každý príde na svoje, kto chce zlepšiť svoj tréning, či už za účelom formy na leto alebo pribratia svalov.

Tomáš Grib, kulturista
Karol Berta, men's physique

Mal som možnosť túto predtréningovku dostať na testovanie a priznám sa, že príjemne prekvapila! Nakoľko užívam skôr USA predtréningové stimulanty, tak táto ma skutočne príjemne nabudila a prekrvenie počas tréningu bolo veľmi kvalitné. Skutočne vydarený produkt. Príchuť jablko je veľmi chutná - žiadna umelá chuť. Rozhodne odporúčam vyskúšať :)

Karol Berta, men's physique
Stanislava Tichá, bodyfitnesska

Maximálna spokojnosť. Produkt mi zabral úplne parádne. Sila išla rapídne hore. Počas tréningu som mala parádny "pump effect" :))))

Stanislava Tichá, body fitnesska
Erika Tarkuličová, bikini fitnesska

Táto predtréningovka ma v prvom rade milo prekvapila najmä zložením, na ktoré ja osobne mám vysoké požiadavky. Neobsahuje kreatín, žiadne pridané cukry a dokonca si môžete vybrať variantu s kofeínom alebo bez, podľa toho v akej časti dňa trénujete - veľmi dobrý nápad :) Pred tréningom ma poriadne "nakopol" a namotivoval a navyše má príjemnú sladkú príchuť. Môžem len odporúčať.

Erika Tarkuličová, bikini fitnesska
Klára Trombíková, výšková akrobatka

Predtréningovka ma parádne nakopla, celý 4hodinový tréning som išla na 100%. Určite odporúčam každému, kto chce do každého tréningu dať všetko aj počas dní kedy nemá úplne náladu na cvičenie. Chuť je veľmi dobrá, ako jabĺčkový džúsik.

Klára Trombíková, výšková akrobatka
Richard Simoník, gymnasta

Predtréningovka NeoPower Caffeine ma prinúti cvičiť aj keď sa mi vôbec nechce. Zvládnem trénovať intenzívnejšie ako zvyčajne a vždy posuniem svoje hranice. Môžem iba odporučiť, skvelý produkt.

Richard Simoník, gymnasta
Peter Fijalka, ultrabežec

Konečne "predtréningovka", ktorá má doslova všetko. Roky som hľadal produkt, ktorý by svojím zložením a gramážou v dávke splnil moje potreby bez dodatočného primiešavania chýbajúcich ingrediencií. Veľmi oceňujem bezkofeínovú verziu produktu, ktorú si môžem dávať pred behom a zároveň si nezvýšim pokojový tep.

Peter Fijalka, ultrabežec

Predtréningovka NeoPower ponúka všetko, čo by ste od podobného produktu mohli očakávať. Ak sme vás o tom stále nepresvedčili, nemusíte sa báť, že vyhodíte peniaze. Pri tomto produkte ponúkame záruku vrátenia peňazí. V prípade, že vám nebude vyhovovať, môžete nám predtréningovku NeoPower do 30 dní od zakúpenia vrátiť a my vám vrátime peniaze formou poukážky na nákup. Ponuka platí len v prípade, že nebolo spotrebované neprimerané množstvo produktu.

Odporúčaná jednorazová dávka predtréningovky NeoPower je 16,7g, čo predstavuje jednu zarovnanú odmerku. Dávku rozmiešajte vo vode a vypite cca 30 minút pred tréningom. Pokiaľ nemáte s predtréningovkami skúsenosti, odporúčame začať na polovičnej dávke a v prípade potreby postupne zvyšovať. To isté platí pre ženy a začínajúcich športovcov. V žiadnom prípade nezačínajte dvojitou dávkou, aj keď si myslíte, že všetky predtréningovky sú slabé :) Pri tréningoch večer zvoľte radšej verziu bez kofeínu. Pre ľudí citlivých na kofeín a diabetikov tiež neodporúčame NeoPower s kofeínom.

Výživový doplnok

Zloženie: Beta alanín, L-Arginín alfa-ketoglutarát, L-Citrulín malát, betaín hydrochlorid, L-Arginín, taurín, extrakt Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea), L-Tyrozín, kofeín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, regulátor kyslosti kyselina jablčná, aróma, sladidlo sukralóza, v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 17g (1 x 25ml). Dávku rozmiešajte v približne 200ml vody a vypite cca 30 min. pred tréningom.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Obsahuje vysúšacie vrecúško, ktoré sa nesmie konzumovať. Obsahuje zvýšené množstvo kofeínu (100 mg / 100 ml = 200 mg na jednu dávku).
Účinné látky na dávku
Výživová zložkaDávka 17000 mg (17g)* % NRV**
Beta alanine / Beta alanín / Beta alanin 3200 mg ***
L-Arginine AKG / L-Arginín AKG / L-Arginin AKG 3000 mg ***
L-Citrulline malate / L-Citrulín malát / L-Citrulin malát 3000 mg ***
Betaine HCl / Betaín HCl / Betain HCl 2500 mg ***
L-Arginine / L-Arginín / L-Arginin 2000 mg ***
Taurine / Taurín / Taurin 2000 mg ***
Rhodiola Rosea extract / extrakt 500 mg ***
L-Tyrosine / L-Tyrozín / L-Tyrosin 400 mg ***
Caffeine / Kofeín / Kofein 200 mg ***
*Daily dose / Denná dávka / Denní dávka | **NRV - Nutrient Reference Value / Referenčná výživová hodnota / Referenční hodnota příjmu | *** NRV is not defined / nie je definovaná / není definována
Hodnotenia
4,6
4.6
Hodnotilo 63 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
L
lubomirkicura
4
 
14.02.2024
Užitočné?
M
maca.medvedova1
4
 
13.01.2024

Toto zatiaľ nemám odskúšané

Užitočné?
P
pavel.sufliarsky
5
 
20.11.2023
Užitočné?
J
Jasdfree
5
 
26.10.2023
Užitočné?
A
Alena Calhau
5
 
23.10.2023

Funguje ako v popise, má super chuť jablkového džúsu, cítiť príval energie po užití..

Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách