Shaker Neo Nutrition MixMaster™ | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Shaker Neo Nutrition MixMaster™

100777
3,99 €
Skladom > 5 ks.
Môže byť doručené štvrtok (25. júl)
5
5 (2)
  • stupnica 700ml
  • kvalitný materiál
  • vrchnáčik nestratíte
Mohlo by vás zaujímať

Shaker Neo Nutrition MixMaster™ - Perfektný spoločník pre aktívny životný štýl!

Hľadáte ideálneho parťáka pre svoje športové aktivity? Hľadáte shaker, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše fitness ciele a uspokojiť vaše nutričné potreby? Nezostaňte pozadu a spoznajte náš Shaker Neo Nutrition MixMaster™.

Tento shaker sa môže pochváliť kvalitným materiálom, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči nárazom a poškriabaniu. Je navrhnutý tak, aby odolával náročným podmienkam aktívneho života a jeho kvalita vás nesklame.

Čo ho odlišuje od iných shakerov na trhu je jeho spoľahlivé tesnenie, ktoré zabezpečuje, že váš nápoj zostane v shakeri a nevyleje sa. Už sa nebudete musieť báť o neporiadok alebo stratu obľúbeného proteínu.

Vrchnáčik spojený s viečkom je ďalšou výbornou vlastnosťou tohto produktu. Ľahko ho otvoríte a zatvoríte jednou rukou, čo je ideálne pre tých, ktorí sú stále v pohybe a nemajú čas na komplikované manipulácie.

Shaker Neo Nutrition MixMaster™ je skvelým doplnkom pre všetkých, ktorí dbajú o svoje zdravie a kondíciu. S jeho pomocou môžete ľahko pripraviť a vziať so sebou všetky vaše obľúbené nápoje, a to v maximálnom objeme. Nezabudnite na to, že cesta k úspechu začína správnymi nástrojmi a náš shaker je tou správnou voľbou. Urobte svoje aktivity efektívnejšie a pohodlnejšie s Shakerom Neo Nutrition MixMaster™. Objednajte si ho ešte dnes a už nikdy nechýbajte na žiadnom tréningu alebo výlete bez svojich obľúbených nápojov.

Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
M
Matej.kurcina8
5
 
13.03.2024
Užitočné?
T
tibor2
5
 
05.02.2024
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách