Kolagénové peptidy Collagen peptides | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Kolagénové peptidy Collagen peptides

100943
27,99 €(85 € / kg)39,99 € 30%
Skladom > 5 ks.
Môže byť doručené pondelok (24. jún)
4.76423
4.8 (123)
  • biokatívne kolagénové peptidy
  • funguje a dobre chutí
  • najvyššia kvalita a čistota
  • účinné dávkovanie
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
GMO free
Mohlo by vás zaujímať
4.779815
4.8 (109)
od 24,99 €
4.642855
4.6 (14)
od 14,99 €

Kolagén, ktorý naozaj funguje

Ak vás pobolievajú kĺby a šľachy alebo ak chcete zlepšiť kvalitu vlasov, nechtov a kože, tak ste sa už s kolagénom asi stretli. Kolagénové peptidy sú jeho najúčinnejšou formou. Tento produkt vo verzii natural obsahuje len 100% čisté bioaktívne kolagénové peptidy.

Vďaka tomu kúpou Collagen peptides dostanete kolagén, ktorý vaše telo dokáže naozaj využiť. A keďže dávkovanie je naozaj účinné (1 dávka = až 10 000 mg kolagénových peptidov), tak užívanie tohto produktu prinesie reálne výsledky.

A tiež dobre chutí

Ak sa celý život trápite s užívaním veľkých tabliet alebo ťažko rozpustných práškov s horkou medicínskou chuťou, tak pri Collagen peptides sa báť nemusíte. Sú vyrobené pokročilou technológiou a ich horká chuť bola odstránená. Navyše sa ľahko rozpúšťajú vo vode, takže netreba mixér a ani otravne dlho miešať lyžičkou.

Kolagénové peptidy od Neo Nutrition chutia neutrálne. Skoro ani nepoznáte, že je v nápoji niečo navyše. Ochutené verzie majú aj sladidlo, prírodné farbivo a arómu. Keď sa napijete, tak príchuť malina pripomína sviežu letnú vodu s malinami.

Kolagénové peptidy

Doprajte si kvalitu a čistotu

Bežný kolagén tvoria väčšie bielkovinové reťazce. Collagen peptides obsahujú kratšie reťazce (peptidy), ktoré sú ľahšie stráviteľné a pre telo biologicky dostupnejšie. Kolagénové peptidy sú preto najkvalitnejšou a najúčinnejšou formou kolagénu.

Tieto kolagénové peptidy sú úplne čisté, bez zbytočných prídavných látok, konzervantov, zahusťovadiel a cukru. Vyrábajú sa z kolagénu I a III typu hovädzieho pôvodu. Vďaka pokročilej a šetrnej technológii výroby si zachovávajú vysokú účinnosť. Surovina na výrobu pochádza z Francúzska z dobytku, ktoré sa voľne pasie. Ide o jeden z najkvalitnejších materiálov dostupných v Európe.

Čisté a kvalitné kolagénové peptidy

Ako užívať kolagénové peptidy?

Kolagénové peptidy odporúčame užívať každý deň v rovnakom čase. Vytvorte si svoj kolagénový rituál napríklad ráno alebo večer a nezabudnete tak na pravidelnú dávku. Ak chcete vidieť výsledky, pravidelnosť je dôležitá.

Ochutené verzie si vychutnajte ako nápoj alebo pridajte do smoothies, jogurtov a podobne. Collagen peptides s príchuťou natural si môžete pridať aj do kávy. Sú vhodné do varenia a pečenia, napríklad na zahustenie omáčok a polievok.

Kedy začnú peptidy účinkovať?

Je to individuálne. Niekto uvidí výsledky po 2 týždňoch a niekto po 2 mesiacoch. Aby ste naozaj pocítili účinky kolagénových peptidov, odporúčame dlhodobé užívanie. Netreba robiť prestávky v užívaní.

Objednajte si Collagen peptides

Keď si objednáte kolagénové peptidy Collagen peptides, tak dostanete kvalitný produkt. Je to kolagén, ktorý skutočne funguje a prinesie želané výsledky. Okrem toho aj dobre chutí a to všetko bez zbytočných prídavných látok.

Kolagénové peptidy pre vlasy, nechty a pokožku

P.S: Ak sa vám to zdá neuveriteľné, nemajte obavy. Pri tomto produkte ponúkame záruku vrátenia peňazí. Ak s Collagen peptides nebudete spokojný, môžete nám ich poslať do 30 dní spať. Vrátime vám peniaze formou poukážky na nákup. Záruka platí, ak nebolo spotrebované príliš veľké množstvo produktu.

Kolagénové peptidy užívajte pravidelne každý deň v rovnakom čase. Jedna dávka je 10g (1x 25ml odmerka). Dávku kolagénových peptidov môžete rozpustiť v 150ml vody a vypiť. Alebo ich môžete pridať do smoothie, kaše, jogurtu a zjesť.

Dávkovanie si môžete podľa potreby upraviť.

Výživový doplnok

Zloženie: Kolagénové peptidy, aróma, regulátor kyslosti kyselina citrónová, sladidlo sukralóza, v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 10g (1 x 25ml). Dávku rozmiešajte v 150 ml vody a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Účinné látky na dávku
Výživová zložkaDávka 10000 mg (10g)* % NRV**
Collagen peptides / Kolagénové / Kolagenové peptidy 9800 mg ***
*Daily dose / Denná dávka / Denní dávka | **NRV - Nutrient Reference Value / Referenčná výživová hodnota / Referenční hodnota příjmu | *** NRV is not defined / nie je definovaná / není definována
Hodnotenia
4,8
4.8
Hodnotilo 123 zákazníkov
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
M
Milan000
5
 
09.05.2024

rozpustnosť je výborná, dávam to do vody, ale aj do minerálok, chuť mám natural - je v pohode, žiadna príchuť rybaciny sa nekoná :-)
občas si do peptidov primiešam trocha C- vitamínu tiež odtiaľto, je to osviežujúce

Užitočné?
D
dr.jozi111
5
 
12.03.2024
Užitočné?
P
Peter71
5
 
12.03.2024
Užitočné?
K
kratochvilova.gabriela15
5
 
22.02.2024

Som veľmi spokojná aj časom dodania,aj s chuťou produktu.Splňa moje očakávania,pomáha mi.

Užitočné?
L
lucia.guzyova
4
 
06.02.2024
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách