Mladý zelený jačmeň | Neo Nutrition
MENU Košík Účet Hľadať

Mladý zelený jačmeň

100944
4,99 €(50 € / kg)
Skladom 2-5 ks.
Môže byť doručené utorok (28. máj)
5
5 (1)
  • prírodný zelený nápoj
  • superpotravina bohatá na živiny
  • vitamíny, minerály a antioxidanty
Gluten free
Lacto free
Vegetarian
Vegan
GMO free
Mohlo by vás zaujímať

Mladý zelený jačmeň je listová časť rastliny jačmeňa (Hordeum vulgare), ktorá sa objavuje pred vývojom zrna. Tráva sa zbiera v ranom štádiu, keď je ešte v zelenej fáze bohatej na živiny vrátane vitamínov, minerálov, antioxidantov a chlorofylu. Niektoré z kľúčových zložiek, ktoré sa nachádzajú v prášku z mladého zeleného jačmeňa, zahŕňajú vitamíny A, C a K, ako aj minerály ako železo, vápnik a draslík. Obsahuje tiež enzýmy, aminokyseliny a chlorofyl, čo je zelený pigment zodpovedný za farbu rastliny a má antioxidačné vlastnosti.

  • Superpotravina bohatá na živiny: Náš prášok z trávy mladého jačmeňa je plný základných živín vrátane vitamínov, minerálov a antioxidantov. Tieto prvky fungujú v harmónii na podporu vášho celkového zdravia, posilňujú váš imunitný systém a poskytujú potrebné palivo pre aktívny a plnohodnotný životný štýl.

  • Podpora trávenia: Mladý zelený jačmeň je bohatý na vlákninu a tým podporuje zdravé trávenie. Napomáha pravidelnému vyprázdňovaniu, predchádza zápche a podporuje rast prospešných črevných baktérií. Zdravý tráviaci systém je základom celkového zdravia.

  • Antioxidačné účinky: Zelený jačmeň obsahuje chlorofyl, silný antioxidant s protizápalovými vlastnosťami. Tieto vlastnosti môžu pomôcť znížiť zápal v tele, prispieť k zdraviu kĺbov a celkovému pohodliu.

  • Regulácia hmotnosti: Obsah vlákniny v tráve mladého jačmeňa môže pomôcť pri podpore pocitu sýtosti, potenciálne podporuje ciele v oblasti regulácie hmotnosti tým, že pomáha kontrolovať chuť do jedla.

Mladý zelený jačmeň je rozumnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodný doplnok bohatý na živiny, pretože ponúka pestrú škálu základných vitamínov, minerálov a antioxidantov na podporu celkového zdravia. Jeho antioxidačné vlastnosti a potenciálne prínosy pri podpore trávenia z neho robia premyslený doplnok k vyváženému životnému štýlu, ktorý prispieva k lepšiemu tráveniu, zvýšeniu energetickej hladiny a celkovej pohode.

Odporúčaná denná dávka predstavuje 5g (0,5 x 25ml). Dávku rozmiešajte vo vode a vypite.

Výživový doplnok

Zloženie: Mladý zelený jačmeň (Hordeum vulgare L.), v prášku.

Použitie: Odporúčaná denná dávka predstavuje 5g (0,5 x 25ml). Dávku rozmiešajte vo vode a vypite.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchu, tme a pri teplotách 5-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Účinné látky na dávku
Výživová zložkaDávka 5000 mg (5g)* % NRV**
Barley grass / Zelený jačmeň / ječmen 5000 mg ***
*Daily dose / Denná dávka / Denní dávka | **NRV - Nutrient Reference Value / Referenčná výživová hodnota / Referenční hodnota příjmu | *** NRV is not defined / nie je definovaná / není definována
Hodnotenia
Pridávať nové hodnotenia môžu len prihlásení používatelia.

Prihlásiť sa
P
pastvasamuel
5
 
06.03.2024
Užitočné?
Naposledy zobrazené
Dostávajte info o novinkách a zľavách